1. Gdzie prowadzone są szkolenia i treningi?

Szkolenia i treningi prowadzę w Lublewie Gdańskim na terenie Strzelnicy Czapla, ul. Wojska Polskiego.

2. Jaki jest koszt szkolenia/treningu?

Koszt ustalany jest indywidualnie, zależy od rodzaju zajęć, ilości zużytej amunicji. Zazwyczaj jest to 100 zł za godzinę plus koszt amunicji (za osobę), zajęcia trwają min. 2 godziny.

3. Czy strzelanie jest niebezpieczne?

Strzelamy z prawdziwej broni, ostrą amunicją, jednakże przy zachowaniu zgodnym z regulaminem strzelnicy, zgodnym z moimi poleceniami i zdrowym rozsądkiem ryzyko urazu jest minimalne; przed strzelaniem zaproponuję każdemu lekką rozgrzewkę sportową; mam przy sobie apteczkę, z którą na pierwszych zajęciach zapoznaję każdego kursanta.

4. Czy dostanę ochronniki słuchu i wzroku?

Tak, kursantom zapewniam certyfikowane okulary balistyczne i słuchawki; jeśli chcesz, możesz użyć swoich środków ochrony osobistej, jednakże na swoje ryzyko.

5. Czy możemy strzelać do różnych przedmiotów? Kartonów, puszek, butelek, arbuzów?

Możemy strzelać do tarcz papierowych i celów metalowych, specjalnie do tego skonstruowanych. Na zajęciach możemy się powygłupiać, strzelając np. do puszek, jednak trzeba wtedy po sobie posprzątać.

6. Czy mogę zabrać zdjęcia mojego/mojej ex albo zdjęcia znienawidzonych polityków/aktorów/sportowców/członków rodziny i użyć je jako celów?

Nie, nie mogę się na to zgodzić; rodzaj celów papierowych i metalowych dobieram ja pod kątem rodzaju treningu.

7. Czy mogę zabrać ze sobą osoby postronne, obserwatorów, fotografa/kamerzystę?

Tak; osoby te nie mogą strzelać i muszą stosować się do regulaminu strzelnicy i moich poleceń; mam ograniczoną ilość ochronników słuchu i wzroku, proszę o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia, ile osób można zabrać ze sobą. Osoby te nie płacą za zajęcia, jeśli nie strzelają.

8. Czy możemy się spotkać i sobie po prostu postrzelać? Nie interesuje mnie żaden kurs, chciałbym się trochę wyżyć i pobawić.

Pewnie, skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły!

9. Czy organizujesz spotkania firmowe, eventy??

Jasne, zapraszam do kontaktu. Nic tak nie buduje więzi z firmie jak zabawa na strzelnicy. Mogę Wam też zorganizować mini zawody!

Masz dodatkowe pytania lub interesuję Cię indywidualna oferta
ZAPRASZAM DO KONTAKTU